captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kaip kompensuoti galimą kainų augimą įvedus eurą?

Finansų ministerija ir Lietuvos bankas valdančiosios koalicijos Politinei tarybai pristato euro įvedimo planą. Premjeras sako, kad Politinėje taryboje bus aptariami ir euro įvedimo pliusai, ir minusai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Finansų ministerija ir Lietuvos bankas valdančiosios koalicijos Politinei tarybai pristato euro įvedimo planą. Premjeras  sako, kad Politinėje taryboje bus aptariami ir euro įvedimo pliusai, ir minusai.

Premjeras Algirdas  Butkevičius mano, kad „Rail Baltica“ atšaka turi būti nutiesta nuo Kauno iki Vilniaus, o tarp trijų Baltijos valstybių vykstančius ginčus dėl to vadina technine diskusija.

Policijos departamente Vilniuje spaudos konferencijoje pristatyta eismo situacija šalies keliuose 2013 metais.

Socialinės apsaugos ir darbo, švietimo ir mokslo, ūkio bei žemės ūkio ministrai kartu su vienuolika partnerių, atstovaujančių verslo, darbdavių, darbuotojų bei jaunimo organizacijoms, pasirašo bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo įtvirtins, kad bendromis jėgomis sieks efektyvaus „Jaunimo garantijų“ iniciatyvos įgyvendinimo Lietuvoje.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Europos parlamentui Strasbūre pristatys Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai rezultatus. Tai oficialus baigiamasis pusmetį trukusio pirmininkavimo renginys.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pastabos, kalbos valandėlė. 

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ sausio 14 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...