captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokias išėjimo iš darbo priežastis vardija lietuviai?

Beveik kas trečias lietuvis teigia išėjęs iš darbo tik nelikus darbovietės ar etato. Kas ketvirtas darbovietę palieka jau turėdamas kvietimą dirbti kitur, dėl studijų ar įkūręs nuosavą verslą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Beveik kas trečias lietuvis teigia išėjęs iš darbo tik nelikus darbovietės ar etato. Kas ketvirtas darbovietę palieka jau turėdamas kvietimą dirbti kitur, dėl studijų ar įkūręs nuosavą verslą. Tyrimo autoriai išanalizavo daugiau nei 70000 gyvenimo aprašymų, kuriuose darbuotojai nurodė išėjimo iš darbo priežastis.

Valdančiųjų politinė taryba Seime renkasi į posėdį. Jame Finansų ministerija ir Lietuvos bankas pristatys euro įvedimo planą. Posėdyje bus sprendžiama taip pat, ar reikalingas referendumas dėl euro.

Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalą statanti Lietuva deda viltis į būsimą JAV, Kanados ir Australijos SGD eksportą, kuris nuo 2017 metų padėtų sumažinti dujų kainas ir atsikratyti priklausomybės nuo Rusijos.

Atsakingos organizacijos pasirašys bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo įtvirtins, kad bendromis jėgomis sieks efektyvaus „Jaunimo garantijų“ iniciatyvos įgyvendinimo Lietuvoje.

Sukanka 15 metų, kai Lietuvoje ginamos atlikėjų teisės. 1999 m. sausį Lietuvos muzikantai, muzikos įrašų gamintojai ir aktoriai įkūrė jų teises ginančią organizaciją – Lietuvos gretutinių teisių asociaciją AGATA. Kaip asociacija gyvuoja šiandien?

Rubrika „Mokslo vardai“: kaip į kosmosą kilo lietuviški palydovai? Simonas Bendžius kalbina NASA apžvalgos aikštelėje buvusį palydovo „Lituanica Sat-1“ misijos vadovą Vytenį Buzą.

Taip pat laidoje – interviu su Premjeru Algirdu Butkevičium, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, apžvalgininko Virginijus Savukynas komentaras, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – sausio 14 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...