captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 10-ieji Stanislovo Moravskio kūrybos skaitymai

„Skaitydama S. Moravskio tekstus ne tik pajutau apnuogintą jo sielą, bet ir stebėjausi, kad jis, XIX a pradžios žmogus, mąsto visai taip pat kaip ir mūsų laikotarpio žmonės“, – sako S. Moravskio literatūrinio palikimo tyrinėtoja ir vertėja hum. m. dr. Reda Griškaitė.
Žymus lietuvių dvarininkas<br> etnografas<br>  poetas Stanislovas Moravskis.
Žymus lietuvių dvarininkas
etnografas
poetas Stanislovas Moravskis.

„Norisi supažindinti su jau atliktais darbais ir kokie dvaro sodybos atkūrimo rūpesčiai dar laukia, kuo mes prisidedame prie krašto kultūros“, – į šventę Kretingos muziejuje „Atgimęs Kretingos dvaras“ kviečia muziejaus direktorė Vida Kanapkienė.

Užsienio kultūrinės spaudos apžvalga: naujienos iš vasaros muzikos festivalio Ravinijos parke prie Čikagos ir apie legendinės roko grupės „Deep Purple“ „pilkąjį kardinolą“ Joną Lordą, iškeliavusį Anapilin.

Nemajūnuose, Birštono seniūnijoje, minimos 210-osios rašytojo, gydytojo Stanislovo Moravskio gimimo metinės ir rengiami jau 10-ieji jo kūrybos skaitymai. Pokalbyje apie vieno įžvalgiausių XIX amžiaus memuaristų idėjas, jo puoselėtų vertybių aktualumą dalyvauja S. Moravskio literatūrinio palikimo tyrinėtojos bei skleidėjos Birštono viešosios bibliotekos direktorė Alina Jaskūnienė ir istorikės, humanitarinių mokslų daktarės Reda Griškaitė ir Zita Medišauskienė.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ liepos 19 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasikos“ programą.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...