captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „Pieno žvaigždės“ jau veža produktus į Rusiją

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybai „Rospotrebnadzor" priėmus sprendimą atšaukti Lietuvos pieno perdirbimo bendrovės „Pieno žvaigždės“ produkcijos importo draudimą, bendrovės kolektyvas intensyviai dirbo, rūpindamasis kuo greičiau atnaujinti produkcijos eksportą. 

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybai „Rospotrebnadzor" priėmus sprendimą atšaukti Lietuvos pieno perdirbimo bendrovės „Pieno žvaigždės“ produkcijos importo draudimą, bendrovės kolektyvas intensyviai dirbo, rūpindamasis kuo greičiau atnaujinti  produkcijos eksportą. Vakar gauta žinia, kad pieno produktai jau vežami į Rusiją, kurios rinka bendrovei yra labai svarbi.

Pagaminusi bemaž 110 tūkst. tonų baltojo cukraus, beveik dvigubai viršijusi kvotą, penktadienį cukrinių runkelių perdirbimo sezoną baigs bendrovė „Nordic Sugar Kėdainiai“. Marijampolėje esantis fabrikas bus sustabdytas šiek tiek vėliau. Kokia padėtis cukraus gamybos sektoriuje, kaip ji gali keistis panaikinus kvotų sistemą?

Praėjusiais metais Lietuvos kredito unijos nestokojo Lietuvos banko dėmesio. Kredito unijoms buvo ne tik griežtinami reikalavimai, kai kurios buvo priverstos pasitraukti iš finansų rinkos, kai kurioms apribota veikla, surengti kvalifikaciniai egzaminai vadovams, o kai kam pasiūlyta ir pasitraukti iš vadovo pareigų. Kas laukia kredito unijų ir kokius rezultatus jau davė sugriežtinta jų priežiūra, aptaria Lietuvos kredito unijų asociacijos vadovas Ramūnas Stonkus.

Tarp mažuloniškių daugiausia pensininkų, tad jie susitikę metų pradžioje dažniausiai aptaria, kaip šiemet keisis jų gyvenimas, ar sulauks valdžios žadėtų malonių.

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, sausio 10 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...