captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: visuomenė per paskutiniuosius metus jaučiasi saugiausiai

Vilniuje pristatytas didžiausias šalyje tyrimas apie gyventojų viešojo saugumo būklę, požiūrį į policiją ir kitas institucijas. Tyrimas atskleidžia, kad visuomenė per paskutiniuosius 9-erius metus jaučiasi saugiausiai ir geriausiai vertina policijos darbą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Vilniuje pristatytas didžiausias šalyje tyrimas apie gyventojų viešojo saugumo būklę, požiūrį į policiją ir kitas institucijas. Tyrimas atskleidžia, kad  visuomenė per paskutiniuosius 9-erius metus jaučiasi saugiausiai ir geriausiai vertina policijos darbą.  

Klaipėdoje svarstomos tilto į Kuršių neriją statybos galimybės. Darbo grupės atstovai planuoja apžiūrėti galimas tilto statybos vietas. Nuo kitų metų pradėsiantis veikti SGD terminalas pakoreguos perkėlos veiklą. Dujovežiui plaukiant per Klaipėdos uostą, laivyba bus uždaryta.  

Nuo šių metų pradžios įsigaliojus naujam Teritorijų planavimo įstatymui, turėtų gerokai sutrumpėti teritorijos ir statybų planavimo laikas bei sumažėti išlaidos.  

Tarptautinės saugumo politikos ekspertai tradiciniame neformaliame „Sniego susitikime“ Trakuose šiandien daugiausia dėmesio skirs Europos ir Jungtinių Valstijų santykiams sprendžiant saugumo klausimus, taip pat bus diskutuojama apie globalius iššūkius saugumo politikai, artėjantį NATO vadovų susitikimą.

Auditą atlikusi Valstybės kontrolė kritikuoja priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų pasirengimą gesinti gaisrus. Pasak auditorių, beveik pusė gaisrų 2010–2012 metais kilo miesteliuose ir kaimo vietovėse, kuriose gyvena trečdalis Lietuvos gyventojų, tačiau juose žuvo beveik dvigubai daugiau žmonių nei mieste.

Raketa su pirmaisiais lietuviškais palydovais „LituanicaSat-1" ir „LitSat-1“ į kosmosą turėtų pakilti šiandien 20.07 val. Lietuvos laiku.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinot į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ sausio 9 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...