captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ar tarptautinis terorizmas kelia grėsmę Lietuvai?

Praėjusių metų pabaigoje Volgograde buvo įvykdyti du išpuoliai, per kuriuos žuvo 34 žmonės, o dar aštuonios dešimtys sužeista. Ar tarptautinis terorizmas nekelia pavojaus mažos ir taikios Lietuvos valstybės piliečiams? Ar tikrai Volgogradas toli nuo Lietuvos?

Priešpaskutinę  praėjusių metų dieną Lietuvos valstybės vadovai pareiškė užuojautas Rusijos valdžios pareigūnams dėl žmonių gyvybes nusinešusių teroro aktų Volgogrado mieste. Per dvi dienas Volgograde įvykdyti du išpuoliai, kuriuos Rusijos teisėsaugos pareigūnai laiko teroro atakomis: buvo susprogdintos bombos miesto pagrindinėje geležinkelio stotyje ir sausakimšame troleibuse. Per abu išpuolius žuvo 34 žmonės, o dar aštuonios dešimtys buvo sužeista.

Ar tarptautinis terorizmas nekelia pavojaus  mažos ir taikios Lietuvos valstybės piliečiams? Ar tikrai Volgogradas toli nuo Lietuvos?

Apie tai laidoje diskutuos Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Egdūnas Račius, politikos konsultantas Audrius Butkevičius.

Ved. Vytautas Kvietkauskas.

„LRT Aktualijų studija" – sausio 7  d., antradienį, 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...