captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno gamintojai sunkmetį atlaikė

Pagėgių savivaldybės ūkininkų kooperatinė bendrovė „Šilgaliai“ jau 15 metų atkakliai plėtoja pieno gamybą. Nors buvo metas, kai ji apskritai neapsimokėjo. Tačiau pastaruoju metu lengviau atsikvėpti leidžia šoktelėjusi pieno kaina.

Pagėgių savivaldybės ūkininkų kooperatinė bendrovė „Šilgaliai“ jau 15 metų atkakliai plėtoja pieno gamybą. Nors buvo metas, kai ji apskritai neapsimokėjo. Tačiau pastaruoju metu lengviau atsikvėpti leidžia šoktelėjusi pieno kaina. Tik rūpestis karvių sveikata ir pieno kokybe nemažėja.

Gruodžio mėnesį „Gimtosios žemės“ klausytojai, paraginti siūlyti aktyvius kaimo žmones, atsiuntė beveik dvi dešimtis pavardžių. Ūkininkai, bendruomenių ir seniūnijų atstovai buvo pristatyti kaip aktyvūs, visuomeniški, geranoriški žmonės, ne tik gerai dirbantys, bet savo laiko, darbo ir lėšų negailintys paaukoti bendruomenių labui. Pagal klausytojų elektroninius laiškus jau parengti ir transliuoti du pasakojimai. Šioje laidoje – dar vienas. Apie Rietavo savivaldybės ūkininką Antaną Jurkų pasakos Žemdirbystės instituto Vėžaičių filialo vadovė Danutė Karčiauskienė. Kaip gyvenimas kaime priklauso nuo bendruomenės iniciatyvos, kalbės Akmenės rajono Dabikinės kaimo bendruomenės pirmininkė Stefanija Šimienė, Kauno rajono Margininkų kaimo bendruomenės vadovas Justinas Rimas ir Radviliškio rajono Pavartyčių kaimo bendruomenės pirmininkė Irena Gvazdauskienė.  

Ved.  Regina Montvilienė. 

„Gimtoji žemė“ – antradienį, sausio 7 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close