captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Sausio 6-ąją sutinkame Tris Karalius – šventę, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Katalikų Bažnyčios liturgijoje ši diena skirta prisiminti Naujajame Testamente aprašytam įvykiui – iš Rytų į Jeruzalę, stebuklingai žvaigždei nušvietus kelią, atkeliavo Trys Išminčiai aplankyti gimusio kūdikėlio Jėzaus. Apie Tris Karalius ir jų dovanas – pirmadienio viktorinoje.
lazdynai.blogas.lt nuotr.
lazdynai.blogas.lt nuotr.
„Yra įprasta fiksuoti miesto gyvenimo akimirkas fotografuojant, tačiau nėra įprasta kartu fiksuoti vaizdą ir garso įrašą. Tai ne tas pats, ką gali sukurti video įrašas. Fotografija, skirtingai nuo video, skatina žiūrovą ne sekti siužetą, o apmąstyti ir individualiai išgyventi matomą situaciją“, – teigia menininkė Milda Butkevičiūtė, Panevėžio kraštotyros muziejuje pristatanti projektą-parodą „Miesto garsovaizdžiai“.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Anot knygos „Trumpa kino istorija. Nuo XX amžiaus 5-ojo dešimtmečio iki XXI amžiaus pradžios“ leidėjų („Vaizdų kultūros studija“), joje pateikiami ne tik pagrindiniai kino istorijos faktai, bet ir skirtingi požiūriai, kurie atspindi ir padeda atskleisti kinematografijos įvairovę, klasikinių filmų atvirumą vis naujoms interpretacijoms. „Ją rašydami jėgas sujungė dviejų kartų kino kritikai, tai rodo, kad Lietuvoje kinotyros laukia šviesi ateitis“, – pastebi kino tyrinėtojas Lukas Brašiškis.
 
Sausio 6-ąją sutinkame Tris Karalius – šventę, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Katalikų Bažnyčios liturgijoje ši diena skirta prisiminti Naujajame Testamente aprašytam įvykiui – iš Rytų į Jeruzalę, stebuklingai žvaigždei nušvietus kelią, atkeliavo Trys Išminčiai aplankyti gimusio kūdikėlio Jėzaus. Radę jį su motina Marija, pagarbino ir atidavė atneštas dovanas: aukso, smilkalų, miros. Apie Tris Karalius, Tris Išminčius ir jų dovanas – pirmadienio viktorinoje.
 
 
Ved. Viktoras Paulavičius.
„Ryto allegro“ sausio 6 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...