captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: svarbiausi 2014 metų politiniai įvykiai

Pokalbis apie pirmosios metų pusės politinius įvykius – gegužės 11 d. vyksiančius prezidento rinkimus ir gegužės 25 d. rinkimus į Europos Parlamentą.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas.

Pokalbis apie pirmosios metų pusės politinius įvykius – gegužės 11 d. vyksiančius prezidento rinkimus ir gegužės 25 d. rinkimus į Europos Parlamentą.

Apie vasario mėnesį Sočyje prasidėsiančias žiemos olimpines žaidynes kalbėsimės su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte.

Valstybinė darbo inspekcija pranešė, kad iki liepos 1 dienos pratęsiamas terminas ūkio subjektams pateikti informaciją apie darbuotojų saugos būklę bei darbo vietų atitikimą pagal darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus.

2014 metų Lietuvos kultūros sostine išrinktas Panevėžys parengė programą, kurioje didelis dėmesys bus skiriamas pažinčiai su pasaulio šalių kultūromis.

Pamirškite piratus, iškėlusius juodą vėliavą ir šaudančius iš patrankų. Šiandienos jūrų plėšikai – kitokie, tačiau ne ką mažiau pavojingi. Apie tai pasakoja kapitonas Aivaras Pliatkus, vadovavęs lietuvių karių komandai, kuri keturis mėnesius nuo Somalio piratų saugojo Pasaulio maisto programos laivą.

Taip pat laidoje – technikos mokslų daktaro Vigilijaus Sadausko parengtas komentaras, girdėsite tradicinę ketvirtadienio rubriką „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – sausio 2 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...