captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – paroda „Viva Verdi!“

Kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus vadovu Stasiu Dimbeliu pristatysime čia veikiančią parodą, skirtą 200-osioms italų kompozitoriaus Giuseppe Verdi gimimo metinėms.

Kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus vadovu Stasiu Dimbeliu pristatysime čia veikiančią parodą, skirtą 200-osioms italų kompozitoriaus Giuseppe Verdi gimimo metinėms. Eksponuojamos nuotraukos, pastatymų afišos, scenografijos eskizai, kostiumai – tai fragmentai iš Lietuvoje statytų G. Verdi operų – nuo  profesionalaus operos teatro pradžią ženklinusios „Traviatos“ iki  šiuo metu Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre rodomos „Ernani“.

„Aš irgi suprantu, kad yra ateities muzika, bet manau ir kitais metais taip manysiu, jog norint pasiūti batą, reikia turėti odos. O tai reiškia, kad norint sukurti operą, reikia visų pirma turėti muzikos savyje. Aš tikrai esu ir būsiu karštas ateities kompozitorių gerbėjas su viena sąlyga, kad jie rašys muziką. Nevarbu nei žanras, nei maniera, nei kita – kad tik būtų muzika“,  – tokiais G. Verdi žodžiais baigiasi paroda.

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – gruodžio 30 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...