captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kas skatina kūrėjus rašyti vaikams?

Nacionaliniame vaikiškos literatūros konkurse dalyvauja rekordinis kūrėjų skaičius. Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ steigėjai džiaugiasi, jog 123 kūrėjai konkursui pateikė 143 naujų vaikiškų knygų rankraščius.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nacionaliniame vaikiškos literatūros konkurse dalyvauja rekordinis kūrėjų skaičius. Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis džiaugiasi, jog 123 kūrėjai konkursui pateikė 143 naujų vaikiškų knygų rankraščius. Fondo kartu su Lietuvos rašytojų sąjunga ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi rengiamas konkursas tapo stipriu impulsu kūrėjams rašyti knygas vaikams. Konkurso laureatai, geriausių lietuviškų vaikiškų knygų autoriai, bus paskelbti Vilniaus knygų mugėje, kuri vyks 2014 metų vasario pabaigoje. Išsamiau labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Jolanta Zigmantienė.

Kas Jums padeda jaustis laimingais ilgą laiką ir užtikrina pasitenkinimą gyvenimu? Skelbiami ilgiausiai istorijoje trukusio Harvardo universiteto žmogaus stebėjimo tyrimo rezultatai. Svarbiausias faktorius, lemiantis ilgalaikę gerą žmogaus savijautą, yra tvirti ir šilti asmeniniai santykiai. Beveik 80 metų mokslininkai stebėjo apie 300 jaunų vyrų ir matė, kaip jų gyvenimai keitėsi nuo vaikystės iki dabar. Ar šias išvadas galima pritaikyti lietuviams? Kur ieškoti laimės?

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gruodžio 28 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close