captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Prezidentė sako, jog 2013-ieji buvo itin sėkmingi Lietuvai

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Europa ir pasaulis parodė, jog pasitiki mūsų šalimi. Reikšmingiausi įvykiai, anot šalies vadovės, buvo pirmininkavimas ES Tarybai bei tapimas laikinąja Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos nare.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Europa ir pasaulis parodė, jog pasitiki mūsų šalimi. Reikšmingiausi įvykiai, anot šalies vadovės, buvo pirmininkavimas ES Tarybai bei tapimas laikinąja Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos nare. Prezidentė sako, kad šiemet nuveikti darbai ir auganti ekonomika turėtų užtikrinti stabilumą ir pagerinti žmonių gyvenimą 2014-aisiais.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė siūlo iš Baudžiamojo kodekso išbraukti straipsnius dėl įžeidimo, nepagarbos teismui, o už šmeižtą numatyti tik baudą. Ji Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo tai numatančias pataisas. Jas parengti paskatino teisininkų akademinės bendruomenės, teisininkų praktikų ir žurnalistų diskusijos, per kurias buvo iškeltas siekis stiprinti saviraiškos laisvę.

LRT RADIJAS 2013-ųjų „Metų žmogaus“ vardą skiria keliautojui, alpinistui, sveikatingumo renginių organizatoriui Algimantui Jucevičiui. Juo jis išrinktas „už nuolatinį kvietimą daugiau judėti gamtoje ir už nuoširdų raginimą nugalėti save ir peržengti namų slenkstį“. Jis daugiau nei penkis dešimtmečius rengia masinius „Snaigės“ žygius lygumų slidėmis, taip pat pėsčiųjų žygius bei pažintines išvykas į kalnus.

Ar pastebite, kad kinta Kalėdų šventimo tradicijos? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, kalbos valandėlė, sporto pranešimai, rubrika „Naujienų žemėlapis“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ gruodžio 27 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...