captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: intriga žemės rinkoje išlieka

Tik po mėnesio paaiškės, ar bus skelbiamas referendumas dėl draudimo užsieniečiams parduoti žemę. Analitikai nesiima drąsiai prognozuoti, ko galima tikėtis žemės rinkoje artimiausiu metu.

Tik po mėnesio paaiškės, ar bus skelbiamas referendumas dėl draudimo užsieniečiams parduoti žemę. VRK, patikrinusi referendumo iniciatorių surinktus parašus, tinkamais pripažino 292 000. Kadangi trūksta ne daug, o pažeidimai nustatyti ne esminiai, tai leista atmestus parašus patikslinti. Esant tokiai situacijai, analitikai nesiima drąsiai prognozuoti, ko galima tikėtis žemės rinkoje artimiausiu metu.

Vyriausybė patvirtino Nacionalinę gyvulininkystės sektoriaus plėtros 2014–2020 metų programą. Joje iškeltas strateginis tikslas – suformuoti į vidaus ir užsienio rinką orientuotą konkurencingą gyvulininkystės sektorių, ūkinių gyvūnų laikytojams užtikrinti pajamas, o vartotojams – kokybiškus produktus. Kaip programą vertina patys gyvulių augintojai?

Ūkininkauti spėjantis fizikos mokslų daktaras  Alfonsas Peckus ko gero yra vienintelis Lietuvoje. Jis įsikūręs savo tėviškėje – Alytaus rajone, Kalesninkų kaime. Net ir dirbdamas Vilniuje, Fizikos institute, Alfonsas Peckus sugebėjo valdyti savo ūkį. Pajamos iš ūkio leido pirmajam institute nusipirkti nuosavą kompiuterį. Gerą humoro jausmą turintis, filosofuojantis fizikas įdomiai aiškina, kas yra ūkininkas.

Ved.  Rima Jakutytė.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį,  gruodžio 27 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close