captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: žemaičių ūkininkų kelionės po Ameriką

Antrają Kalėdų dieną lankomi giminės, draugai, kaimynai ar pažįstami, o grupelė Žemaitijos ūkininkų sumanė aplankyti Ameriką. Tiesa, kelionė buvo prieš Kalėdas, bet verta prisiminti ir kitiems apie ją dar kartą papasakoti.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Antrają Kalėdų dieną tinka keliauti. Lankomi giminės, draugai, kaimynai ar pažįstami, o grupelė Žemaitijos ūkininkų, gyvulininkystės ūkių šeimininkų, sumanė aplankyti Ameriką. Tiesa, kelionė buvo prieš Kalėdas, bet verta prisiminti ir kitiems apie ją dar kartą papasakoti. Tuo labiau, kad amerikiečiai, kaip pastebėjo mūsų ūkininkai, pasaulinei pienininksytės parodai Medisone ruošėsi, kaip mes Kalėdoms.

Lietuvoje nedaug kaimiškųjų seniūnijų, kuriose gyvuotų keli toli už jų ribų žinomi ir populiarūs mėgėjų teatrai. Taip yra Kupiškio rajone, Skapiškio seniūnijoje. Ne tik šio rajono, bet ir visos Lietuvos teatriniame judėjime labai savita kūrybine veikla išsiskiria jau trečią dešimtmetį Skapiškyje gyvuojantys mėgėjų teatrai „Stebulė“ ir „Ku-Kū“. Juos subūrė ir kantriai ugdo Vida Vadoklytė, prieš porą dešimtmečių baigusi tuometinį Lietuvos konservatorijos Klaipėdos teatro meno fakultetą ir įgijusi mėgėjų teatro režisierės specialybę. 

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, gruodžio 26 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...