captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką lietuviai rinktų pasaulio Metų žmogumi?

Visuomenės nuomonės tyrimo centras „Vilmorus“ pristato naujausią ir paskutiniąją šiais metais visuomenės apklausą – apie jos požiūrį į politikus, politines partijas, valdžios institucijas. Apklausą komentuoja bendrovės vadovas, sociologas Vladas Gaidys.
Sociologas Vladas Gaidys. BFL nuotr.
Sociologas Vladas Gaidys. BFL nuotr.

Visuomenės nuomonės tyrimo centras „Vilmorus“ pristato naujausią ir paskutiniąją šiais metais visuomenės apklausą – apie jos požiūrį į politikus, politines partijas, valdžios institucijas. Joje ir atsakymas – ką lietuviai rinktų pasaulio Metų žmogumi. Apklausą komentuoja bendrovės vadovas, sociologas Vladas Gaidys.

Prieš šventes sostinės turguose besilankantys pirkėjai teigia, kad čia Kalėdų stalui jie ieško šviežesnių ir natūralesnių produktų. Pardavėjai aktyvesnio žmonių antplūdžio tikisi sulaukti šį savaitgalį. Pasak jų, kasmet tokiu laiku didžiausiu turgaus konkurentu tampa prekybos centrai. Kas kiek kainuoja Vilniaus turguose?

Šiais metais žurnalas „Veidas“ vienu iš dešimties svarbiausių reiškinių ir sėkmės istorijų išrinko emocinę paramą telefonu ir laiškais teikiančios tarnybos „Jaunimo linija“ veiklą. Kaip savo darbą vertina čia dirbantys savanoriai ir pagalbos besikreipiantys žmonės?

Taip pat laidoje: užsienio spaudos apžvalga, viktorina, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gruodžio 21 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...