captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žmonės ir idėjos“: liepos 18-oji – Pasaulinė klausymosi diena

Pasaulinės klausymosi dienos iniciatoriai skatina įsiklausyti į aplinką ir siekia plačiau paskleisti žinią apie garso ekologijos judėjimą bei idėjas, kaip sumažinti garso taršą.

Pasaulinės klausymosi dienos iniciatoriai skatina įsiklausyti į aplinką ir siekia plačiau paskleisti žinią apie garso ekologijos judėjimą bei idėjas, kaip sumažinti garso taršą. Dar vienas tikslas – pristatyti naujas švietimo iniciatyvas ir bendruomenės renginius, skirtus klausymuisi ir garso ekologijai.

Liepos 18 d. pasirinkta, nes tą dieną gimė Kanados kompozitorius R. Murray'us Shaferis, Garso ekologijos ir garsalapių (soundscape) studijų pradininkas.

Kaip galite dalyvauti: 

  • Skirkite laiko įsiklausymui į savo aplinką.
  • Organizuokite klausymosi vakarą, kuriame žmonės nieko neveiks, tik tyliai sėdės ir klausysis aplinkos arba gros vieni kitiems aplinkos garsų įrašus.
  • Organizuokite garsovaikštį, kurio metu žmonės išjungs akis ir įjungs ausis (Airijoje, Limeriko mieste (Limerick) žmonės planuoja požeminį pasivaikščiojimą).
  • Siųskite savo aplinkos garso įrašą į Pasaulio garsų žemėlapį.
  • Klausykitės laidos „Žmonės ir idėjos" trečiadienį, liepos 18 d., 14.05 val. per „Klasiką", liepos 19 d. 00.05 val. per Lietuvos radiją ir 22.10 val. „Klasikos" programoje.

Ved. Audra Čepkauskaitė.

http://www.facebook.com/pages/%C5%BDmon%C4%97s-ir-id%C4%97jos-Radijo-laida-per-Klasik%C4%85/14350679903435

 

 

     

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...