captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: trumpės pacientų eilės, mažės vaistų kainos ir reklama

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis nuo kitų metų ketina trumpinti pacientų eiles, mažinti vaistų kainas ir riboti jų reklamą, o gydytojus nori įpareigoti pateikti interesų deklaracijas.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis nuo kitų metų ketina trumpinti pacientų eiles, mažinti vaistų kainas ir riboti jų reklamą, o gydytojus nori įpareigoti pateikti interesų deklaracijas. Tai dalis kitąmet numatomų teisės aktų pakeitimų, kuriuos V. Andriukaitis pristatė penktadienį.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį pasirašė dokumentą, kuriuo suteikiama malonė jau dešimtmetį kalinamam verslo magnatui Michailui Chodorkovskiui. Įsakas įsigalioja nuo jo pasirašymo dienos.

Konstitucinis Teismas paskelbė, kad reikalavimas atlyginti už priverstinai nuvežtos transporto priemonės saugojimą iki atsiėmimo iš aikštelės prieštarauja Konstitucijai.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį Briuselyje per Europos Vadovų Tarybos posėdį pristatys Lietuvos pirmininkavimo ES tarybai rezultatus.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų  prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorė Indrė Urbaitė.

„Lietuvos diena“ gruodžio 20 d., penktadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...