captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Ramūnas Karbauskis – „Metų kultūros šviesulio“ kandidatas

„Žmonės materialėja ir pasaulis materialėja dėl to, kad vis mažiau jame kultūros. Jeigu valstybė galvoja, kaip išeiti iš ekonomikos problemų, iš emigracijos – atsisukim į kultūrą. Visas atsakymas – reikia investuoti į kultūrą.“
„Metų kultūros šviesulio“ kandidatas Ramūnas Karbauskis.
„Metų kultūros šviesulio“ kandidatas Ramūnas Karbauskis.

„Žmonės materialėja  ir pasaulis materialėja dėl to, kad vis mažiau jame kultūros. Jeigu valstybė galvoja, kaip išeiti iš ekonomikos problemų, iš emigracijos – atsisukim į kultūrą. Visas atsakymas – reikia investuoti į kultūrą“, – įsitikinęs kultūros mecenatas Ramūnas Karbauskis.

„Pagrindinis šio projekto tikslas – nors trumpam sustabdyti laiką, kurį iš mūsų vagia nepaliaujama kaita ir technologijų šuolis. Norime pakviesti žmones drauge ramiai atsigerti arbatėlės ir sykiu prisiminti senuosius vilniečius, iškilias lietuvių asmenybes“, – teigia projekto „Lig Tave sulauksim“ idėjos autorė ir režisierė Eglė Tulevičiūtė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „Nemunas“, „Literatūra ir menas“, „7 meno dienos“.

„Nuostaba, žvelgiant į bizantinę sienų tapybą, iškėlė daug klausimų – atsakymus į juos ir pateikiu ekspozicijoje“, – sako parodos „Didžiulis mūras, vos per du uolekčius žemėn įgilintas, šitiek metų stebuklingai stovi“: Trakų parapinė bažnyčia XV amžiuje“ kuratorė, Vilniaus dailės akademijos docentė dr. Giedrė Mickūnaitė.

Tęsiame pažintis su „Metų kultūros šviesulio“ kandidatais. „Žmonės materialėja  ir pasaulis materialėja dėl to, kad vis mažiau jame kultūros. Jeigu valstybė galvoja, kaip išeiti iš ekonomikos problemų, iš emigracijos – atsisukim į kultūrą. Visas atsakymas – reikia investuoti į kultūrą“, – įsitikinęs kultūros mecenatas Ramūnas Karbauskis.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ gruodžio 20 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...