captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pamokanti molėtiškių patirtis

Šią žiemą bendrovė „Molėtų šiluma“ karštą vandenį ir šilumą tiekia bemaž 1800 gyventojų butų, keliolikai individualių namų, pusšimčiui įstaigų ir organizacijų. Ko moko anksčiausiai Lietuvoje pradėjusių naudoti biokurą katilinių naudojimo patirtis?
Bendrovė „Molėtų šiluma“.
Bendrovė „Molėtų šiluma“.

Šią žiemą  bendrovė „Molėtų šiluma“ karštą vandenį ir šilumą tiekia bemaž 1800 gyventojų butų, keliolikai individualių namų, pusšimčiui įstaigų ir organizacijų. Be Molėtų ji dar aptarnauja Giedraičių miestelio ir Naujasodžio gyventojus. Ko moko anksčiausiai Lietuvoje pradėjusių naudoti biokurą katilinių naudojimo patirtis?

Šalyje yra 30000 medžiotojų. Suprantama, jie, jų šeimų nariai ne tik švenčių stalui pasiruošia žvėrienos patiekalų. Kiti šią brangią mėsą perka ir ruošia tik šventiniam  stalui. Ši mėsa apskritai laikoma sveika, tačiau kartais suabejojama dė jos radioaktyvios taršos. Ar verta nerimauti?

Kūčių, Kalėdų laukimo metas rodos pripildytas ramybės, gerumo ir atlaidumo šeimos nariams, aplinkiniams žmonėms. Tik ar dažnai prisimename, dėmesiu, šiluma, aplankymu ar maža dovanėle pradžiuginame silpniausius, pažeidžiamiausius visuomenės narius – pagyvenusius, neįgalius, vienišus?

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, gruodžio 20 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...