captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Rimgaudas Kazakevičius – „Metų kultūros šviesulio“ kandidatas

„Pats domiuosi šiuolaikiniais operos meno atlikėjais, lavinuosi ir kitiems siekiu perduoti šias žinias. Jaučiu, kad žmonėms įdomu susipažinti su pasauliniu operos menu. Nuvykti į La Scalos ar Metropoliteno teatrus ne kiekvienas gali.“
„Metų kultūros šviesulio“ kandidatas Rimgaudas Kazakevičius.
„Metų kultūros šviesulio“ kandidatas Rimgaudas Kazakevičius.

„Pats domiuosi šiuolaikiniais operos meno atlikėjais, lavinuosi ir kitiems siekiu perduoti šias žinias. Jaučiu, kad žmonėms įdomu susipažinti su pasauliniu operos menu. Nuvykti į La Scalos ar Metropoliteno teatrus ne kiekvienas gali. Man labai malonu, kad yra atgalinis ryšys su operos klubo lankytojais“, – sako „Metų kultūros šviesulio” kandidatas biomedicinos mokslų daktaras, gydytojas patofiziologas Rimgaudas Kazakevičius.

„Ne tik minėdami architekto Vladimiro Dubeneckio jubiliejus, o šiemet jau 125-ąsias gimimo metines, mes visada prisimename, kad būtent  jam esame dėkingi už mūsų muziejaus pastatą. Dailininkas paliko daug architektūrinių projektų, įsimintinais pastatais papuošė Kauną ir Lietuvą, taip pat labai nusipelnė mūsų teatro istorijai“, – pasakoja Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus parodos „Architektas gyvenimo ir kūrybos teatre“ kuratorė Violeta Krištopaitytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje šios temos: „pritrenkiantis“ teatras Bagdade; mirė du žymūs XX amžiaus Holivudo aktoriai; kaip indų kinas („Bolivudas“) vaizduoja moteris?

„Pats domiuosi šiuolaikiniais operos meno atlikėjais, lavinuosi ir kitiems siekiu perduoti šias žinias. Jaučiu, kad žmonėms įdomu susipažinti su pasauliniu operos menu. Nuvykti į La Scalos ar Metropoliteno teatrus ne kiekvienas gali. Man labai malonu, kad yra atgalinis ryšys su operos klubo lankytojais“, – sako „Metų kultūros šviesulio“ kandidatas biomedicinos mokslų daktaras, gydytojas patofiziologas Rimgaudas Kazakevičius.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 19 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437


 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...