captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip patikrinti netradicinės medicinos siūlytojus?

Daugėjant netradicinės medicinos paslaugas teikiančių žmonių, Sveikatos apsaugos ministerijos vadovaujama darbo grupė svarsto, kaip tokius gydymo būdus įteisinti, o jas teikiančius specialistus kontroliuoti.

Daugėjant netradicinės medicinos paslaugas teikiančių žmonių, Sveikatos apsaugos ministerijos vadovaujama darbo grupė svarsto, kaip tokius gydymo būdus įteisinti, o jas teikiančius specialistus kontroliuoti. Kaip patikrinti, kurie iš šių specialistų gali padėti žmonėms, o kurie tokių žinių neturi?

Aplinkos ministerijoje vyks metinė ministerijos spaudos konferencija. Ministras Valentinas Mazuronis kartu su savo komanda pristatys svarbiausius pasiekimus ir problemas.

Viktoras Janukovyčius susitiko su Vladimiru Putinu. Siekiama susitarti dėl milijardų JAV dolerių vertės Maskvos pagalbos Kijevui, nors šias derybas temdo masiniai ukrainiečių protestai.

Nuo gruodžio 18 d. Didžiojoje Britanijoje pašalpų prašysiantys užsienyje gimę asmenys turės dalyvauti ilgiau truksiančiame pokalbyje, kurio metu jiems bus užduodama daugiau klausimų.

Seime bus apdovanotos Lietuvos „sportiškiausios mokyklos“ ir geriausi kūno kultūros mokytojai. Ta proga pasiaiškinsime – kaip sudominti moksleivius kūno kultūros pamokomis?

Iš „Amerikos balso“ archyvų: 1969 metais įrašytas pokalbis su  informatikos mokslų daktaru, profesoriumi Algirdu Antanu Avižieniu. Jo vadovaujamų NASA laboratorijos mokslininkų sukurti „save pataisantys“ kompiuteriai erdvėlaiviams sukėlė revoliuciją informatikoje bei kosmonautikoje.           

Taip pat laidoje – ekonomikos ekspertės Rūtos Vainienės komentaras, Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga. Girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – gruodžio 18 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...