captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: būti ar nebūti dar vienam referendumui?

Vyriausioji rinkimų komisija šeštadienį turėtų paskelbti, ar iniciatyvinė grupė, siūlanti surengti privalomąjį referendumą dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams, surinko reikiamą skaičių parašų ir ar jie atitinka visus reikalavimus. 

Vyriausioji rinkimų komisija šeštadienį turėtų paskelbti, ar iniciatyvinė grupė, siūlanti surengti privalomąjį referendumą dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams, surinko reikiamą skaičių parašų ir ar jie atitinka visus reikalavimus. Kad  referendumas būtų surengtas, tinkamais privalo būti pripažinti ne mažiau kaip 300 tūkst. Parašų, aiškina Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Rokas Stabingis.

Lietuvos vartotojų institutas kartu su partneriais iš Latvijos ir Estijos pradeda naują projektą „Sąžininga prekyba: informuotumo didinimas“, kurio tikslas – supažindinti Baltijos šalių gyventojus ir ypač jaunimą su „Sąžiningos prekybos“ sistema. Išsamiau apie tai – projekto Lietuvoje kuratorius, Vartotojų instituto atstovas Tomas Taškauskas.

Muzikinio projekto „Klasika visiems“ organizatoriai gruodžio 14 d. 19.00 val. kviečia į VU Šv. Jonų bažnyčią pasiklausyti gausaus atlikėjų būrio atliekamo italų kompozitoriaus Antonijaus Vivaldžio „Magnificat“. Koncertas ypatingas tuo, kad VU chorai „Gaudeamus“, „Virgo“ ir „Pro musica“, VU kamerinis orkestras ir solistai šį kūrinį po dieną trukusių repeticijų atliks kartu su daugiau kaip dviem šimtais užsiregistravusių, muzikos raštą pažįstančių dalyvių. Koncertas nemokamas. Giedrės Trapikaitės pasakojimas.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė

„Ryto garsai“ – gruodžio 14 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...