captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Algirdo Butkevičiaus Vyriausybei – metai

Per šį laikotarpį valdantiesiems pavyko padidinti minimalią algą ir išlaikyti fiskalinę drausmę, tačiau jie kritikuojami dėl vengimo priimti strateginius sprendimus ir energetinės politikos.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Per šį laikotarpį valdantiesiems pavyko padidinti minimalią algą ir išlaikyti fiskalinę drausmę, tačiau jie kritikuojami dėl vengimo priimti strateginius sprendimus ir energetinės politikos.

Vilniuje vyksta diskusija apie Europos ateitį, kurioje dalyvaus Lietuvoje viešinti teisingumo eurokomisarė Viviane Reding. Diskusijose daug dėmesio skiriama kitų metų gegužę vyksiantiems Europos Parlamento rinkimams. Konferencijoje Seime sulaukta apie 350 dalyvių iš įvairių ES nevyriausybinių organizacijų ir institucijų.

Dėl didelio avaringumo kelyje „Via Baltica“ policija stiprina šio kelio kontrolę. Reidams vykdyti kelyje „Via Baltica“ numatomos maksimalios Kauno, Marijampolės ir Panevėžio apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų kelių policijos pareigūnų pajėgos. Pareigūnai planuoja ir bendrus reidus su kolegomis iš Latvijos ir Lenkijos. Kelių eismo taisyklių pažeidimams fiksuoti pareigūnai naudos visas būtinas technines priemones.

Ką jūs manote apie vairuotojų eismo kultūrą? Pokalbis su klausytojais 13.37 val

Pezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus Anykščių viešosios bibliotekos atidaryme, taip pat dalyvaus baigiamajame Tarmių metų renginyje, kuris vyks Anykščių kultūros centre.

Protestuotojai iš Kijevo nepriklausomybės aikštės nesitraukia, jų vis daugėja. Opozicijos lyderiai sekmadienį visus ukrainiečius kviečia į mitingą prieš Muitų sąjungą. Tuo metu vienas įtakingiausių verslininkų Ukrainoje siūlo visoms konfliktuojančioms pusėms sėsti prie derybų stalo ir priimti sprendimą, dėl kurio Ukrainai nebūtų gėda.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Naujienų žemėlapis“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorė Giedrė Trapikaitė.

„Lietuvos diena“ gruodžio 13 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close