captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: bendrovė „Agrowill Skėmiai“ kaupia jėgas

Žemės ūkio įmonių grupė „Agrowill Group“ gruodžio pradžioje paskelbė pradedanti mokėti restruktūrizuojamas skolas. Tarp kitų žemės ūkio bendrovių, pradedančių jas grąžinti kreditoriams, yra ir žemės ūkio bendrovė „Agrowill Skėmiai“.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Žemės ūkio įmonių grupė „Agrowill Group“ gruodžio pradžioje paskelbė pradedanti mokėti restruktūrizuojamas skolas. Tarp kitų žemės ūkio bendrovių, pradedančių jas grąžinti kreditoriams, yra ir žemės ūkio bendrovė „Agrowill Skėmiai“. Kokie besibaigiantys ūkiniai metai šiai bendrovei, Skėmių seniūnijos ūkininkams?

Šiandien beveik kiekviename didesniame kaime yra pažangiai dirbančių, pasiekiančių gerų rezultatų ūkininkų. Tai pasakytina, kad ir apie prieniškį Alvydą Vaicekauską. Pagal specialybę agronomui ne ypač derliose žemėse pavyksta užauginti iš hektaro po 5 ir daugiau tonų kviečių, neblogą rapsų derlių. Labai svarbu ir tai, kad ūkininkui rūpi ne tik savo kiemo bei ūkio reikalai. Alvydas Vaicekauskas, kaip sakoma, visuomeniškas žmogus. Jis aktyviai dalyvauja rajono Tarybos veikloje, rūpinasi, kad kaime išliktų kiek įmanoma daugiau mokyklų, rezultatyvesnė būtų kaimo bendruomenių veikla.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, gruodžio 13 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...