captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: šventėje pagerbti geriausieji

Lietuvos ūkininkų sąjunga šiemet jau 20-tą kartą organizavo konkursą „Metų ūkis“. Bėgant metams, keitėsi nugalėtojų veidai, ūkių dydis ir veikla, tačiau esminiai dalykai išliko tie patys.
„Metų ūkis 2013" nugalėtojai Danutė ir Eduardas Ruželės. A. Minkevičienės (Gimtasis Rokiškis) nuotr.
„Metų ūkis 2013" nugalėtojai Danutė ir Eduardas Ruželės. A. Minkevičienės (Gimtasis Rokiškis) nuotr.

Lietuvos ūkininkų sąjunga šiemet jau 20-tą kartą organizavo konkursą „Metų ūkis“. Bėgant metams, keitėsi nugalėtojų veidai, ūkių dydis ir veikla, tačiau esminiai dalykai išliko tie patys: svarbiausia, kad ūkis per pastaruosius metus būtų padaręs ryškesnę pažangą. Šiemet konkurse dalyvavo 463 ūkiai iš 40 savivaldybių. Ar ūkininkams svarbu dalyvauti šiame konkurse?

Jonavos rajone, Upninkų seniūnijoje, Bečių miške, esanti sodyba „Kaimas kryžkelėje“ pradėta kurti prieš 16 metų, tačiau tik pastaruosius 4 metus jos šeimininkai Asta ir Nedas Rimai aktyviau priima natūralią aplinką ir mėgstančius gamtą lankytojus. Sodyboje yra trys pastatai: pagrindinis namas su pokylių sale svetaine ir valgomuoju, pirtis ir vasaros metui skirta pavėsinė. Lauko baseinas veikia ištisus metus, žiemą jis šildomas, galima pažaisti tinklinį, futbolą, žiemą ledo rutulį ar kitus lauko žaidimus, biliardą. Sodybos šeimininkai savo užsiėmimo nelaiko verslu, o hobiu, kuris atsiperka. 

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, gruodžio 16 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...