captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmieji Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos metai

„Mūsų tikslas buvo pagerinti knygų sklaidą, kad mažųjų leidyklų knygos nebūtų tik didžiųjų knygynų interjero dalimi“, – sako leidėja Rita Kubilienė.

„Mūsų tikslas buvo pagerinti knygų sklaidą, kad mažųjų leidyklų knygos nebūtų tik didžiųjų knygynų interjero dalimi“, – sako leidėja Rita Kubilienė.

„Gal esame išlepinę, išpaikinę savo klausytojus ir jie laukia tik tarptautinių renginių? Strateguodami muzikos projekto „13“ programą, visų pirma siekiame publiką ugdyti sau. Tikiuosi, kad šie tryliktos dienos koncertai taps puikia platforma ir Lietuvos muzikantams“, – teigia tarptautinio festivalio „Vilnius Mama Jazz“ vadovė Judita Bartoševičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje dvi temos: Hendelio „Mesijas“ Volstryto bažnyčioje – kuo jis šiemet ypatingas? Ir fantastiškas koncertas Niujorko Karnegio hole.

„Mūsų tikslas buvo pagerinti knygų sklaidą, kad mažųjų leidyklų knygos nebūtų tik didžiųjų knygynų interjero dalimi. Tai svarbu ne tik leidėjui, bet ir skaitytojui“, – sako „Charibdės“ direktorė Rita Kubilienė. Kaip mažiesiems leidėjams spręsti knygų sklaidos bei kitas „nišinių“ leidyklų problemas – pokalbis su Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos (LiMViLA) prezidentu Sigitu Laduku, valdybos narėmis Ramute Žandariene ir R. Kubiliene.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 12 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close