captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: biblioteka – žinių šaltinis

„Nepaisydami suplanuotų bibliotekos rekonstrukcijos darbų, mes pasiliekame teisę pagal poreikį ir galimybes koreguoti technologijų projektą. Ir tai darome. Tai būtina daryti, nes kitaip statysime ne ateities, o praeities biblioteką.“
Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos gen. direktorius prof. Renaldas Gudauskas.
Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos gen. direktorius prof. Renaldas Gudauskas.

„Nepaisydami suplanuotų bibliotekos rekonstrukcijos darbų, mes pasiliekame teisę pagal poreikį ir galimybes koreguoti technologijų projektą. Ir tai darome. Tai būtina daryti, nes kitaip statysime ne ateities, o praeities biblioteką“, – sako Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos gen. direktorius prof. Renaldas Gudauskas.

Šiemet sukanka lygiai 50 m., kai Vilniuje pradėjo veiklą Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Tada tai buvo didžiausias pastatas Vilniuje. Dažnas neapsieidavo be šios bibliotekos, turinčios didžiulius fondus. Šiandien, esant finansinių sunkumų, rekonstrukcijos darbai gali užsitęsti. Tačiau nieko nepaisydami profesionaliai parengti bibliotekininkai toliau dirba visuomenės labui. Vykstant spartiems visuomenės pokyčiams, kokios laukti bibliotekos?

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, gruodžio 11 d., 16.03 val. ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...