captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: „Jaunimo linija“ subūrė rekordines savanorių pajėgas

„Jaunimo linijos“ savižudybių prevencijos kampanijos „ Tyla žudo “ organizatoriai džiaugiasi pasiektais rezultatais – suburtos rekordinės savanorių pajėgos ir surinktos lėšos palengvins galimybę prisiskambinti ieškantiems pagalbos.

„Jaunimo linijos“ savižudybių prevencijos kampanijos „Tyla žudo“ organizatoriai džiaugiasi pasiektais rezultatais – suburtos rekordinės savanorių pajėgos ir surinktos lėšos palengvins galimybę prisiskambinti ieškantiems pagalbos.

Antradienį vyks jau penktasis atviro pažangos forumo renginys tema „Darbo rinkos politika gerovės valstybėje“. Renginio metu bus diskutuojama apie darbo rinkos politiką Šiaurės šalyse ir Lietuvoje.

Seime vyks iškilmingas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo 25-erių metų jubiliejaus minėjimas.

Apie situaciją Kijeve – Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Petras Vaitiekūnas.

Sveikatingumo metams besibaigiant. Šių metų organizatoriai pastebi, kad žmonės pradeda daugiau judėti – bėgioja, plaukioja baseine žiemą, vaikščioja su šiaurietiškomis lazdomis, slidinėja ar kitaip aktyviai leidžia laiką. Entuziastų patirtis.

Iš „Amerikos balso“ archyvo: klausysimės ištraukos iš literatūros vakaro Toronte, kuriame poetui Henrikui Nagiui buvo įteikta 1969 metų Lietuvių rašytojų draugijos premija.

Dar laidoje – spaudos apžvalgos, verslo naujienos, išsami sinoptikų informacija.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ gruodžio 11 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.     

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...