captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: elektrą parduoda trečdaliu pigiau, nei perka

Turinti dvi galingas iš Vokietijos valdomas vėjo jėgaines Rokiškio rajono Lašų žemės ūkio bendrovė jų gaminamos energijos kilovatvalandę bendrovei „Lesto“ parduoda po 30 centų. O perka trečdaliu brangiau.

Turinti dvi galingas iš Vokietijos valdomas vėjo jėgaines Rokiškio rajono Lašų žemės ūkio bendrovė jų gaminamos energijos kilovatvalandę bendrovei „Lesto“ parduoda po 30  centų. O perka trečdaliu brangiau. Kodėl noras pagal reikmę gaminamą energiją naudoti savo tikslams, o kitą parduoti – tik teoriškai gali virsti realybe?

Šventinis artėjančių Kalėdų šurmulys kasmet pirmiausia pasijaučia Vilniuje bei dar keliuose šalies didmiesčiuose lapkričio pabaigoje, gruodžio pradžioje. Tuo metu jau puošiamos centrinės miestų eglės, parduotuvių vitrinos. O iš visur plūstanti reklama lyg įtikinėja, kad Kalėdos jau rytoj... Kaip tokį ankstyvą šurmulį vertina kaimuose ar mažesniuose miesteliuose gyvenantys sodiečiai, kada ir kaip jie ruošiasi Kalėdoms?

Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje, kaip ir daugelyje kitų šalies kaimo bei miesto mokyklų, pastaraisiais metais mažėja besimokančiųjų. Nepaisant to, čia rūpinamasi ne tik tinkamu mokymo proceso organizavimu, bet ir kuo įvairesne ir išradingesne veikla po pamokų.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, gruodžio 11 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...