captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Dotnuvos seniūnijoje siaučia dyzelino vagys

Per pusmetį net 5 kartus vagys laužėsi vogti Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos ūkininko Petro Vaitelio degalus. Seniūnijoje daugėja ir kito turto vagysčių. Kodėl dotnuviškiai nesulaukia efektyvios pagalbos?

Per pusmetį net 5 kartus vagys laužėsi vogti Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos ūkininko Petro Vaitelio degalus. Nors vagims ne visada sekėsi, nepatikslintais duomenimis, degalų pavogta apie 2 tonas. Seniūnijoje daugėja ir kito turto vagysčių. Kodėl dotnuviškiai nesulaukia efektyvios pagalbos? Ar vagysčių išaiškinimas tik jų reikalas?

Šalyje yra apie 700 registruotų kaimo turizmo sodybų. Tačiau tik labai maža dalis išsaugojo senąją lietuviško kaimo architektūrą. Viena jų yra Šiaulių rajone, Gegužių kaime. Jos šeimininkai – pedagogė Vida ir kalvis Vincentas Stankūnai – savo išskirtinę sodybą įkūrė prieš dešimtmetį. Pasak šeimininkų, jų tikslas ne tik užsidirbti pinigų, bet ir kuo daugiau svečių supažindinti su šios originalios sodybos senovine dvasia ir ją papildančia pačių šeimininkų išmone.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, gruodžio 10 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close