captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: JAV gyvenantis dailininkas Ray Bartkus

„Pusė Niujorke kuriančių menininkų yra vietiniai, o kita pusė – atvykusi iš skirtingų pasaulio vietų, todėl ten menininkas konkuruoja su visu pasauliu. Esu įsitikinęs, kad dirbdamas tokioje aplinkoje sukuriu vertingesnių darbų“, – sako Ray Bartkus.  
Dailininkas Ray Bartkus.
Dailininkas Ray Bartkus.

„Tai buvo idėja įsirengti ne tik terasą, bet ir kultūrinę erdvę jaunimui. Mes stengiamės daryti visus renginius nemokamus, prieinamus ir kauniečiams, ir miesto svečiams – taip prisidedame prie Kauno kultūrinio gyvenimo gaivinimo“, – apie vasarinį Kauno kultūrinį gyvenimą pasakoja projekto „Ryšių kiemelis 837” organizatorė Gerda Kvietinskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Apie istoriją, kuri gal baigėsi, o gal ir ne, bet kurioje vis tiek labai norisi dalyvauti, – kultūros komentaras, kurio autorius filosofas Kęstas Kirtiklis.

„Man visada priimtiniau būti maža žuvimi dideliame telkinyje, nei jaustis dideliam mažame tvenkinyje. Pusė Niujorke kuriančių menininkų yra vietiniai, o kita pusė – atvykusi iš skirtingų pasaulio vietų, todėl ten menininkas konkuruoja su visu pasauliu. Esu įsitikinęs, kad dirbdamas tokioje aplinkoje sukuriu vertingesnių darbų“, – sako į JAV daugiau nei prieš dvidešimt metų išvykęs dailininkas Ray Bartkus. Kaip menininkas surado vietą pasaulio menų sostinėje vadinamame mieste? Kuo emigracija gali būti naudinga valstybei? Pokalbis su dailininku, kurio darbai eksponuojami svarbiose Niujorko galerijose, o iliustracijos spausdinamos tokiuose leidiniuose kaip „New York Times“ ar „Wall Street Journal“. 

Ved. Austėja Ramoškaitė.

„Ryto allegro“ liepos 17 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasikos“ programą.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...