captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Gruodžio 19-ąją sukanka 150 metų, kai gimė rašytojas, publicistas, kultūros veikėjas Pranas Mašiotas. Į Lietuvos kultūros istoriją šio žmogaus vardas įrašytas kaip žymaus pedagogo, vieno iš lietuviškos nacionalinės mokyklos organizatorių ir vieno pirmųjų XX-to amžiaus pradžios lietuviškų vadovėlių autorių. Apie Praną Mašiotą – pirmadienio viktorinoje.
Rašytojas<br> publicistas<br> kultūros veikėjas Pranas Mašiotas.
Rašytojas
publicistas
kultūros veikėjas Pranas Mašiotas.
„Kiekvienam koncertui rengiamės ypatingai kruopščiai, nežiūrint, kur jis vyktų – provincijoje ar prestižinėje pasaulio salėje“, – teigia Čiurlionio styginių kvarteto meno vadovas Saulius Lipčius. Studijoje – pokalbis su 45-erių metų kūrybinės veiklos sukaktį mininčio ansamblio muzikantais.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Naujų knygų apžvalgoje – „Minties“ leidyklos projektų vadovas Tomas Dirgėla apie Izraelio rašytojo Amoso Ozo romaną „Pasakojimas apie meilę ir tamsą“, mokslo istoriko Juozo Algimanto Krikštopaičio veikalą „Išmintis, atsiverianti pažinimo kelyje“, archeologo Vykinto Vaitkevičiaus „Neris. 2007 metų ekspedicija“ trečiąją knygą, animatoriaus Iljos Bereznicko „Animacijos meną“, elektroninį leidinį „Česlovo Milošo šeimos dokumentai“, knygą „Lietuvių kalendorinės šventės. Iš Jono Balio palikimo“.
 
Gruodžio 19-ąją sukanka 150 metų, kai gimė rašytojas, publicistas, kultūros veikėjas Pranas Mašiotas. Į Lietuvos kultūros istoriją šio žmogaus vardas įrašytas kaip žymaus pedagogo, vieno iš lietuviškos nacionalinės mokyklos organizatorių ir vieno pirmųjų XX-to amžiaus pradžios lietuviškų vadovėlių autorių. Visas jo gyvenimas ir veikla buvo paskirta lietuvybės puoselėjimui. Apie Praną Mašiotą – pirmadienio viktorinoje.
 
 
Ved. Viktoras Paulavičius.
„Ryto allegro“ gruodžio 9 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close