captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Nakties sniegas ir stiprus vėjas be elektros paliko apie 20 000 vartotojų

Lietuvą penktadienio naktį užklupęs sniegas ir stiprus vėjas be elektros paliko apie 20 tūkst. vartotojų, daliai jų elektros tiekimas gali būti atnaujintas tik savaitgalį 
A. Gurevičiaus (BFL) nuotr.
A. Gurevičiaus (BFL) nuotr.
 
Lietuvą penktadienio naktį užklupęs sniegas ir stiprus vėjas be elektros paliko apie 20 tūkst. vartotojų, daliai jų elektros tiekimas gali būti atnaujintas tik savaitgalį. Labiausiai nuo vėjo ir sniego nukentėjo vakarų ir šiaurės Lietuvos regionai. Gedimų taisymas gali užtrukti ir savaitgalį. Lietuvos sinoptikai įspėja, kad šiandien po pietų į Lietuvą turėtų ateiti antra uragano Ksaveras banga. daug kur vėjo greitis gali siekti 27-nis, o pajūryje - ir 30-imt m/s.
 
Prezidentė D. Grybauskaitė atidarė parodą „Mokykla 2013", kurioje pristatomos mokyklų įrangos ir mokymosi priemonių naujovės. Pasak Prezidentės, Lietuvos mokytojai puikiai perima pažangias verslo, mokslo, kultūros naujoves ir ugdo motyvuotą, mąstantį ir kūrybingą jaunimą. Šių metų parodos edukacinės dalies tema – lyderystė švietime.
 
Prezidentei siūloma aiškintis, kodėl kainų komisija dujų kainas vartotojams leido piginti mažiau negu siūlė bendrovė „Lietuvos dujos“.
 
Parlamentarai Seime įregistravo nutarimo projektą, kuriuo siūloma Seimui kreiptis į prezidentę, kad ji įvertintų tokį komisijos sprendimą. Iniciatoriai skaičiuoja, kad kitų metų dujų kainas vartotojams sumažinus maksimaliai – 10-čia centų – gyventojai vidutiniškai per mėnesį sutaupytų iki 50-ties litų.
 
Premjeras A. Butkevičius penktadienį lankosi  Klaipėdoje, kur aptaria  suskystintų gamtinių dujų terminalo statybos eigą. Klaipėdoje jis domėsis dujotiekio nuo Klaipėdos iki Kuršėnų projektu.
 
Prezidentė D.Grybauskaitė penktadienį  lankosi Šiaulių rajone, Meškuičiuose. Prezidentė susitiks su Šiaulių rajono bendruomenėmis bei Šiaulių apskrities policijos atstovais ir aptars viešojo saugumo problemas ir bendruomenių iniciatyvas, siekiant užtikrinti saugesnį gyvenimą regionuose. Kiek jūs jaučiatės saugūs  savo mieste ir kaime?
 
Nelsonas Mandela, pelnęs didžiulę pagarbą už kovą su apartheido režimu Pietų Afrikos Respublikoje ir laikomas vienu iš iškiliausių XX amžiaus politikos veikėjų, mirė būdamas 95 metų.
 
Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Naujienų žemėlapis“.
 
Vedėja M. Lučkaitė    
Redaktorius Č. Burba
 
„Lietuvos diena“ gruodžio 6 d., penktadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LERT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...