captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: kalbėti reikia, nors ir drovu

Kada, kokius klausimus ir kaip reikia aptarti su augančiais žmonėmis, kad jų vieninteliai mokytojai nebūtų internetas ir gatvė? 
C. Silverberg ir C. Smyth knyga "Kaip atsiranda vaikai" - vienas iš daugelio leidinių lytinio ugdymo tema.
C. Silverberg ir C. Smyth knyga "Kaip atsiranda vaikai" - vienas iš daugelio leidinių lytinio ugdymo tema.
Kol Lietuvoje nesutariama, koks lytinis ugdymas turi vykti mokyklose, nevyriausybinės organizacijos siūlo skirtingus mokymus lytiškumo temomis tėvams: kada, kaip ir ką reikia pasakyti. VšĮ „Įvairovės ir edukacijos namai“ savo mokymuose skatina tėvus nuo pat mažens aptarinėti klausimus apie įvairias šeimas – ir tas, kuriose vaikai gimsta po pagalbinio apvaisinimo, kuriose vaikus augina dvi mamos.
„Šeimų universitete“ vyksta mokymai tėvams apie bendravimą su įvairaus amžiaus vaikais. Lytiškumo temos aptariamos taip pat, o šios organizacijos vertybės – pagarba gyvybei nuo užsimezgimo, vyro ir moters santuoka grįsta šeima.
 
Laidoje – diskusija apie vaikų ir paauglių lytinį ugdymą su „Įvairovės ir edukacijos namų“ vadove Vilma Gabrieliūte ir „Šeimų universiteto“ valdybos nariu Viliumi Bernatoniu. Kada, kokius klausimus ir kaip reikia aptarti su augančiais žmonėmis, kad jų vieninteliai mokytojai nebūtų internetas ir gatvė?
 
Taip pat išgirsite mamas, kurios lankė minėtus organizacijų mokymus.
 
 
Ved. Giedrė Čiužaitė 
 
„Mes, moterys“ – penktadienį, gruodžio 6 d., nuo 15.05 val. per LRT RADIJĄ. Kartojimas sekmadienį 9.03 val.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...