captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Vokietijos kultūros politikos atstovas, filosofas dr. Lutz Vogel

Kokia savivaldybių kultūros politikos patirtis sukaupta Vokietijoje? Ar galime lyginti jos sąlygas, iššūkius ir galimybes su Lietuva? Ko galėtume pasimokyti vieni iš kitų? Pokalbis studijoje su dr. Lutzu Vogeliu ir LR Kultūros ministerijos regionų kultūros skyriaus vyriausiąja specialiste Jadvyga Lisevičiūte. 
Vokietijos kultūros politikos atstovas<br> filosofas dr. Lutz Vogel.
Vokietijos kultūros politikos atstovas
filosofas dr. Lutz Vogel.
Ko mokyti(s) ar kaip mokyti(s) – kas šiandien svarbiau mokiniams ir mokytojams? Diskutuoti apie naują probleminio mokymosi metodą  parodoje „Mokykla 2013“ kviečia leidyklos „Šviesa“ direktorius Alfredas Ramanauskas ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokytoja Simona Stankutė.
 
Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „Nemunas“, „Literatūra ir menas“, „7 meno dienos“.
 
„Vienu metu spontaniškas, intymus, bet ir tiesus, netgi šiurkštus Johno Cassaveteso kinas yra sunkiai apibūdinamas. Vieni jį lygina su prancūzų Naujosios bangos filmais, kiti – su realistiškomis cinéma verité stiliaus juostomis, tačiau ir vieni, ir kiti sutinka, kad šio režisieriaus kinas yra savitas“, – pasakoja kinotyrininkas Lukas Brašiškis apie pirmą kartą Lietuvos žiūrovams pateikiamo JAV kino kūrėjo retrospektyvą.
 
Kokia savivaldybių kultūros politikos patirtis sukaupta Vokietijoje? Ar galime lyginti jos sąlygas, iššūkius ir galimybes su Lietuva? Ko galėtume pasimokyti vieni iš kitų? Pokalbis studijoje su dr. Lutzu Vogeliu iš Vokietijos ir LR Kultūros ministerijos regionų kultūros skyriaus vyriausiąja specialiste Jadvyga Lisevičiūte.
 
 
Ved. Alma Valantinienė.
 
„Ryto allegro“ gruodžio 6 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...