captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena”: Seimas apsvarstė Vyriausybės patobulintą kitų metų biudžeto projektą

Dokumentą priimti planuojama po savaitės, gruodžio 12d. 
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
Dokumentą priimti planuojama po savaitės, gruodžio 12d. Papildomai lėšų numatoma skirti savivaldybėms, kultūros ir meno įstaigų finansavimui, policijai, nacionalinėms tiesioginėms išmokoms, melioracijai, mokinio krepšeliui.
 
Lietuvos profesinių sąjungų atstovai ketvirtadienį  prie Seimo rengia  mitingą „SVARBIAUSIA ŽMOGUS. AR TIKRAI?“. Profesinės sąjungos neigiamai vertina valdančiosios daugumos ekonominę ir socialinę politiką. Jie sako, kad išskyrus minimalaus darbo užmokesčio padidinimą iki 1000 litų, praktiškai nevykdomi priešrinkiminiai pažadai.
 
Vilniaus inovacijų forume Europos mokslo ir verslo atstovai diskutuoja, kaip kurti ekologiškas ir aplinkai draugiškas naujoves. Verslininkas, tarptautinės, ekologišką verslą skatinančios nevyriausybinės organizacijos „Carbon War Room“ narys Vladas Lašas sako, kad Lietuvoje ir pasaulyje yra nemažai galimybių kurti ekologiškas naujoves, tačiau reikia, kad verslininkai visada žiūrėtų keletą metų į priekį.
 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga organizavo  konferenciją-forumą „Vietos bendruomenių savivaldos programos įgyvendinimas 2013 metais“.
Programa siekiama skatinti gyventojų bendruomeniškumą, sutelkti juos tam, kad jie kartu priimtų jiems svarbius sprendimus, tenkinant vietos bendruomenių viešuosius poreikius įvairiose srityse. Kiek aktyvi kaimo bendruomenė yra jūsų gyvenamojoje vietovėje. Pokalbyje su klausytojais 13.37 val.
 
Ukrainos vyriausybė neatmeta galimybės tartis su opozicija dėl pirmalaikių rinkimų. Šie komentarai išsakyti beveik dvi savaites Ukrainoje vykstant masiniams protestams prieš vyriausybės sprendimą nepasirašyti asociacijos ir laisvosios prekybos sutarties su ES.
 
Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, „Kalbos valandėlė“.
 
 
Vedėja M. Lučkaitė      
Redaktorius V. Markevičius
 
„Lietuvos diena” gruodžio 5 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close