captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: aktorius ir skaitovas Raimundas Lukšas

„Koks skaitovo darbas? Turi ištraukti iš skaitomos medžiagos maksimumą įtampos, intrigos, veiksmo – padaryti tam tikrą koncentratą“, – sako aktorius ir skaitovas Raimundas Lukšas.  
Aktorius ir skaitovas Raimundas Lukšas.
Aktorius ir skaitovas Raimundas Lukšas.

„Gerrito Rietveldo akademijoje Amsterdame grafinis dizainas traktuojamas kaip meno forma, didelis dėmesys skiriamas ne rezultatui, o paieškoms, idėjai.  Lietuvoje grafinis dizainas orientuotas į produkto sukūrimą, šiek tiek labiau komercinis“, – sako Goda Gontytė, Oslo namų meno erdvėje pristatanti parodą „Nesamas“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos paruoštoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje viena tema: Leonardas Bernsteinas – paslaptinga asmenybė. Kas jis iš tikrųjų buvo ir ką apie šį dinamišką dirigentą bei kompozitorių sako jo ką tik išleisti laiškai?

„Koks skaitovo darbas? Reikia labai gerai išanalizuoti literatūrinę medžiagą, reikia dirbti, gyventi su ja, kartais pailsėti nuo jos, o jai leisti pailsėti nuo tavęs. Su tekstu privalai bendrauti kaip su gyvu organizmu. Taip pat turi ištraukti iš skaitomos medžiagos maksimumą įtampos, intrigos, veiksmo – padaryti tam tikrą koncentratą“, – sako aktorius ir skaitovas Raimundas Lukšas, skaitymo meną tobulinantis jau daugiau nei dvidešimt metų. Pokalbis apie meninį skaitymą, skaitovus ir literatūrą. Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 5 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...