captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: svarbiausios žemdirbiams aktualijos bus aptariamos Vilniuje

Žemės ūkio bendrovių asociacija tradiciškai gruodžio pradžioje organizuoja asociacijos narių vadovų ir specialistų konferencijas. 
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Žemės ūkio bendrovių asociacija tradiciškai gruodžio pradžioje organizuoja asociacijos narių vadovų ir specialistų konferencijas. Paprastai į jas kviečiami ne tik žemdirbiai, bet ir ŽŪM, kitų  valdiškų institucijų specialistai, politikai, ES bendrosios žemės ūkio tvarkos žinovai. Šiemet tradicinė konferencija vyks gruodžio 4-6d.

Nuo seno kaimo žmonės nepasižymėjo dideliu politiniu aktyvumu. Tačiau pastaraisiais metais pasidairius europinės patirties, pajutus sparčias permainas ir ne visada teigiamas, keičiasi ir kaimo žmonių požiūris į  nusistovėjusį gyvenimo būdą. Daugėja besirūpinančių ne tik savo, savo šeimos, bet ir bendruomenių reikalais, vis aktyviau žemdirbiai dalyvauja politinėje veikloje. Tokiu pavyzdžiu gali būti ir Jonas Jurgeliūnas, ūkininkaujantis Pakruojo rajone, Meldinių kaime.

Šios savaitės laidų rubrikos „Diena kaime“ pagrindinis herojus – Lazdijų rajono ūkininkas Gintas Cimakauskas. Koks antradienis buvo Cikamauskų ūkyje, ar pavyko visi vakar numatyti darbai?

        

Ved. Arvydas Urba

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį gruodžio 4d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...