captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Kino paveldas bus gražintas visai Lietuvai

Lietuvos kinematografininkų sąjungos pirmininkas, režisierius Gytis Lukšas dalinosi mintimis apie šio susitarimo svarbą visai Lietuvai. 
Lietuvos kinematografininkų sąjungos pirmininkas<br> režisierius Gytis Lukšas.
Lietuvos kinematografininkų sąjungos pirmininkas
režisierius Gytis Lukšas.
 
Iš pri­va­ti­zuo­tos įmo­nės „Lie­tu­vos ki­no stu­di­jos“ bus pe­rim­ti jai pri­klau­san­čias tur­ti­nes au­to­rių ir gre­tu­ti­nes tei­ses į na­cio­na­li­nius do­ku­men­ti­nius, vai­dy­bi­nius bei ani­ma­ci­nius fil­mus, su­kur­tus nuo 1940-ųjų iki 2004 me­tų pra­džios, taip pat au­dio­vi­zua­li­nių kū­ri­nių ar­chy­vą. Tarp šių fil­mų – lie­tu­vių ki­no kla­si­ka ta­pę kū­ri­niai: Arū­no Žeb­riū­no, Al­gir­do Dau­sos ir Al­man­to Gri­ke­vi­čiaus, Ma­ri­jo­no Gied­rio, Rai­mon­do Va­ba­lo filmai, vi­sa tai bus per­duo­ta val­dy­ti, nau­do­ti ir dis­po­nuo­ti pa­ti­kė­ji­mo tei­se Lie­tu­vos ki­no cen­trui prie Kul­tū­ros mi­nis­te­ri­jos. Lietuvos  kinematografininkų sąjungos pirmininkas, režisierius Gytis Lukšas dalinosi mintimis apie šio susitarimo svarbą visai Lietuvai.
 
Adomo Mickevičiaus muziejaus direktorius Rimantas Šalna pasakoja apie renginius A. Mickevičiaus poemos "Gražina" išleidimo 190-osioms metinėms paminėti.
 
„Santara“ –  gruodžio 04 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...