captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Baltų keliai“ sieks formuoti nematerialiojo kultūros paveldo politiką

„Reprezentuoti Lietuvą, skatinti nacionalinėje kultūroje puoselėjamas gyvas tradicijas, formuoti tautinę tapatybę, integruojant kultūrines ir kūrybines industrijas“, – projekto „Baltų keliai“ tikslus įvardina jo vadovė Rūta Stankuvienė.
Projekto „Baltų keliai“ vadovė Rūta Stankuvienė.
Projekto „Baltų keliai“ vadovė Rūta Stankuvienė.
„Jei visas pasaulis konkuruotų taip, kaip mes, kultūrininkai, tai mes gyventumėm labai gražioje aplinkoje, be erzelio, be pykčio, nes kultūrininkai konkuruoja savo kūryba. Ir ne su pavydu, o su džiaugsmu žiūri į vienas kitą, ir vienas kitam padeda. Mes dalinamės idėjomis, o ne slepiame jas“, – sako Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis, pelnęs Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimą „Auksinį Feniksą“ Geriausio metų kultūros ir meno kūrėjo nominacijoje.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Su rubrika „Požiūris“ rašytojo Andriaus Jakučiūno kultūros komentaras. „Niekas kažkodėl neklausia, kas yra kas literatūros bendruomenėje. O juk tai vienas svarbiausių klausimų. Atsakymas į jį galėtų daryti didelę įtaką visos mūsų valstybės ateičiai,“ – įsitikinęs autorius.
 
„Reprezentuoti Lietuvą, skatinti nacionalinėje kultūroje puoselėjamas gyvas tradicijas, formuoti tautinę tapatybę, integruojant kultūrines ir kūrybines industrijas“, – projekto „Baltų keliai“ tikslus įvardina jo vadovė Rūta Stankuvienė. Apie projekto „Baltų keliai“ inspiracijas, jo aktualumą šiandien, geografinę ir kultūrinę perspektyvą bei problemas jį plėtojant pokalbis studijoje su projekto vadove R.Stankuviene, Lietuvos kultūros tyrimų instituto Šiuolaikinės Lietuvos kultūros skyriaus vedėja, VU doc. dr. Rita Repšiene, istorike, archeologe, ŠU doc. dr. Birute Salatkiene ir Šiaulių valstybinės kolegijos Turizmo ir vadybos katedros dėstytoja Virginija Latvėniene.
 
 
Ved. Laima Ragėnienė.
 
„Ryto allegro“ gruodžio 3 dieną, antradienį, nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close