captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: LTV eteryje – „Europos filmų savaitė“

LRT per 9 dienas rubrikoje „Europos filmų savaitė“, parodys 11 vaidybinių filmų.
Europos transliuotojų sąjunga, per visus visuomeninius Europos transliuotojus, tarp kurių yra ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, organizuoja „Europos filmų savaitę“. Šiame projekte dalyvauja 24 šalys, pateikta apie 20 vaidybinių filmų.
Šio projekto tikslas – parodyti, kad visuomeninis transliuotojas yra aktyvus Europos kino meno rėmėjas, pateikiantis žiūrovui didžiausią galimybę susipažinti su Europos kinu bei transliuojantis daugiausia europinės produkcijos, palyginti su komercinėmis televizijomis. LRT per 9 dienas rubrikoje „Europos filmų savaitė“, parodys 11 vaidybinių filmų. Išsamiau – LTV užsienio programų įsigijimo ir adaptavimo skyrius vadovė Junita Budvytienė.
 
Seimo rūmuose rengiama 10-ojo tarptautinio informatikos ir informacinių technologijų konkurso „Bebras“ geriausiųjų dalyvių šventė. Konkurso tikslas – skatinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius domėtis informatikos mokslo fundamentinėmis idėjomis, sumaniau naudotis informacinėmis technologijomis. Konkursas vyko lapkričio 11-19 dienomis. Uždavinius sprendė arti milijono mokinių 26-ose pasaulio šalyse. Iš viso šiemet Lietuvoje „Bebro“ varžybose dalyvavo 25909 mokinių iš 498 mokyklų. Apie šį konkursą jo dalyvė – Šiaulių rajono Raudėnų mokyklos dešimtokė Greta Garnytė ir konkurso „Bebras“ įkūrėja, Vilniaus universiteto prof. Valentina Dagienė.
 
 
Vedėjas Vytautas Markevičius.
Prodiuserė Aušra Jūraitė.
 
„Ryto garsai“ – lapkričio 30 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close