captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Man dainavimas – ne pasididžiavimas, o pastangos kilti į rojų, kur viešpatauja harmonija“, – yra sakiusi dainininkė Maria Callas. „Gerai padainavus spektaklį, po ovacijų reikia grįžti namo, prisiminti viską ir pasakyti: na, ką gi – šiandien tu sugebėjai, pasistenk rytoj tai padaryti geriau“. Apie prieš 90 metų gimusią operos primadoną Marią Callas – pirmadienio viktorinoje.
Dainininkė Maria Callas.
Dainininkė Maria Callas.
 
Prasidėjus žiemai, vis labiau artėja prasmingiausių bei stebuklingiausių švenčių metas. Klaipėdos koncertų salė jį pasitinka festivaliu „Salve Musica“. „Šventinės klasikos koncertai suteiks atgaivą sielai, apgaubs ramybe, palaima, pripildys džiugesio ir vilties“, – įsitikinusi Klaipėdos koncertų salės direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, kompozitorė Loreta Narvilaitė.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Homo liber“ vadovas Vilius Gužauskis apie Rolando Juozo Grėbliūno istorinį nuotykių romaną „Akmuo su pėda“, Emos Mikulėnaitės prisiminimų ir apsakymų knygą „Gyvenimas ir dvi novelės“, norvegų rašytojo Dago Solstado „Septynioliktą romaną“, islandų poeto Johanno Hjalmarssono rinkinį „Sielos krantai“, pirmąją Laimos Kreivytės eilėraščių knygą „Sapfo skai(s)tykla“, Juliaus Kelero „Vėliau, gerokai vėliau“, Jono Jakšto „Tik vienas tu“.
 
„Man dainavimas – ne pasididžiavimas, o pastangos kilti į rojų, kur viešpatauja harmonija“, – yra sakiusi dainininkė Maria Callas. „Mes – meno tarnai. Šitą supratus, toliau viskas vyksta savaime, bet tai – sunkus darbas: pradžioje, viduriniame etape ir baigiant karjerą. Gerai padainavus spektaklį, po ovacijų reikia grįžti namo, prisiminti viską ir pasakyti: na, ką gi – šiandien tu sugebėjai, pasistenk rytoj tai padaryti geriau“. Apie prieš 90 metų gimusią operos primadoną Marią Callas – pirmadienio viktorinoje.
 
 
Ved. Viktoras Paulavičius.
 
„Ryto allegro“ gruodžio 2 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...