captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – operos solistas Edgaras Montvidas

„Kuo didesnė patirtis, tuo didesnė atsakomybė – nesinori nuvilti publikos, bet pirmiausia nesinori nuvilti savęs,“- sako šiandien vienas garsiausių Lietuvos operos tenorų Edgaras Montvidas.
Operos solistas Edgaras Montvidas. edgarasmontvidas.com nuotr.
Operos solistas Edgaras Montvidas. edgarasmontvidas.com nuotr.
„Kūrybinės industrijos skirtos tiems menininkams, kurie nebijo sąvokos „parduoti save“, kurie nebijo iššūkių, nelaukia paramos iš valstybės, iš fondų, o patys ieško galimybių kurti ir pristatyti savo kūrybą visuomenei,“ – sako Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros (KEPA) vadovė Raimonda Laužikienė.
 
„Mūsų balete veiksmas vyksta šiandien, todėl atsisakėme stereotipinių įvaizdžių – toreodoras virsta roko žvaigžde, moterys spektaklyje be galo stiprios, choreografija tarsi išaugusi iš žemės, labai arti jos,“ – sako choreografė Didy Veldman (Olandija), Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pristatanti baleto „Karmen“ pagal Georges’o Bizet muziką premjerą.
 
„Tai kalbos ir tostai įvairioms progoms, sąnašų ir išnašų rinktinė, ironiškai romantiška lyrika (viltis įskaičiuota), tradicinis postmodernizmas“, – taip Metų knygos rinkimuose dalyvaujančią savo eilėraščių rinktinę „Apytiksliai trys“ pristato poetas Artūras Valionis.
 
„Niekas kažkodėl neklausia, kas yra kas literatūros bendruomenėje. O juk tai vienas svarbiausių klausimų. Atsakymas į jį galėtų daryti didelę įtaką visos mūsų valstybės ateičiai,“ – įsitikinęs laidos komentaro autorius rašytojas Andrius Jakučiūnas.
 
Na, o tradicinėje laidos dalyje „Sėskim ir pakalbėkim“ susitiksime su trumpam į Lietuvą sugrįžusiu, Vilnius City Opera spektakliuose dainuojančiu tenoru Edgaru Montvidu.
 
 
Ved. Gailutė Jankauskienė
 
„Kultūros savaitė“ – rugsėjo 7 d., šeštadienį, nuo 09.03 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.
Laida kartojama rugsėjo 8 d. 00.05 val.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close