captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vilniuje – Europos Sąjungos ir Rytų partnerystės šalių vadovai

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniuje priima aukštus Europos Sąjungos ir Rytų partnerystės šalių vadovus. 
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniuje priima aukštus Europos Sąjungos ir Rytų partnerystės šalių vadovus. Į Vilniaus viršūnių susitikimą renkasi  28 ES šalių ir Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos vadovai ir ministrai. Dvi dienas vyksiančiame Vilniaus viršūnių susitikime 34 šalių vadovai ir ministrai kalbės apie Rytų partnerystės programos pažangą ir nubrėš ateities gaires šiai programai.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, net prasidedant Rytų partnerystės viršūnių susitikimui Vilniuje, nežinia, kuo baigsis diskusija dėl Ukrainos.

Seime vyksta paskutinis šiais metais Lietuvos pirmininkavimo parlamentinis renginys – Užsienio reikalų komitetų pirmininkų ir demokratijos forumo susitikimas. Sveikindamas dalyvius Seimo vicepirmininkas sako, kad Rytų partneriams ypač dabar reikia aktyvios kaimynų paramos.

Kainų komisija turėtų paskelbti naujas, mažesnes dujų kainas buitiniams vartotojams. Dujos kitąmet turėtų pigti vidutiniškai 22-iem centais.

Kas lėmė jūsų apsisprendimą renkantis pensijų kaupimo būdą. Pokalbyje su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, rubrika „Jūs apskambinot į LRT radiją“, sporto pranešimai, kalbos valandėlė.

 

„Lietuvos diena“ lapkričio 28 d. nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT radiją. 

Ved.  M. Lučkaitė  

Red. I. Urbaitė

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close