captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiai“: iš ciklo „Nobelio premijos laureatai“

2011 m. Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla išleido vieno garsiausių šių dienų kinų rašytojo Gao Xingijano romaną „Dvasios kalnas“. Tai įspūdinga odisėja apie fizinę ir dvasinę autoriaus kelionę po Vakarų Kiniją, apie kelionę į save.
Gao Xingijanas.
Gao Xingijanas.

2011 m. Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla išleido vieno garsiausių šių dienų kinų rašytojo Gao Xingijano romaną „Dvasios kalnas“. Tai įspūdinga odisėja apie fizinę ir dvasinę autoriaus kelionę po Vakarų Kiniją, apie kelionę į save.

1987 metais pasinaudojęs stažuote Vokietijoje, rašytojas paliko tėvynę, šiuo metu gyvena Prancūzijoje.  Už autobiografinį romaną „Dvasios kalnas“ 2000-aisiais G. Xingijanui buvo įteikta literatūros Nobelio premija . Švedijos Nobelio premijos komitetas „Dvasios kalną“ pavadino „vienu iš ypatingųjų literatūros kūrinių, kurių nėra su kuo palyginti, nebent su jais pačiais. Romanas išverstas į daugiau kaip 40 pasaulio kalbų.  Laidoje – pokalbis su  romano vertėja poete Agne Biliūnaite.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

„Literatūros akiračiai“ – liepos 15 d., sekmadienį, 17.03 val., liepos 18 d. 01.05 val. ir liepos 19 d. 20.20 val. per Lietuvos radiją.

(Kartojama 2011 06 19 laida.)

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close