captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Premjeras teigia nesąs informuotas apie Seimo pirmininkės sprendimą vykti į Ukrainą

A. Butkevičius tvirtina nežinąs ir šio vizito motyvų.  
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

A. Butkevičius tvirtina nežinąs ir šio vizito motyvų. Be to, paaiškėjo, kad dėl išvykos į Kijevą parlamento vadovė atšaukė iš anksto suplanuotą vizitą į Didžiąją Britaniją. Ministras pirmininkas  savo ruožtu antradienį teigė, kad reikia dėti visas pastangas, jog būtų pasirašyta ES ir Ukrainos asociacijos sutartis. Apie tai ir kitas aktualijas ministrą  pirmininką Algirdą  Butkevičių.

Likus kelioms dienoms iki Rytų partnerystės viršūnių susitikimo Vilniuje, Seimo pirmininkė L. Graužinienė šiandien vyksta į Ukrainą. Apie šį neplanuotą jos vizitą sekretoriatas pranešė vakar vakare. Šiandien Kijeve numatomi susitikimai su Ukrainos opozicijos lyderiais, rytoj – su Aukščiausiosios Rados pirmininku.

Antradienį Lietuvos bankas pristatė naujas Lietuvos ekonomikos apžvalgą ir makroekonomines prognozes, taip pat apžvelgė šalies galimybes kitų metų pavasarį atitikti euro įvedimo kriterijus.  

Seimas svarsto įstatymų pataisas, kurios leis pačioms savivaldybėms skirstyti socialinę paramą. Šiuo metu socialinę pašalpą Lietuvoje gauna daugiau kaip 200-tai tūkstančių gyventojų.

Specialistai primena, kad gyventojai iki lapkričio 30-os dienos gali apsispręsti, kaip toliau kaupti pensijai. Tai padaryti turi piliečiai, kurie yra sutartis pasirašę iki 2013-tų metų pradžios. Kaip jūs apsisprendėte kaupti senatvės pensijai?

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, sporto žinios, savaitės komentaras parengė internetinio portalo 15min. apžvalgininkas R. Valatka, etnologo L. klimkos pastabos, kalbos valandėlė.

 

Laidos vedėja  M. Lučkaitė    

Laidos redaktorius Č. Burba

 

„Lietuvos diena“ antradienį, lapkričio 26 d. nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...