captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokį pensijos kaupimo būdą pasirinkti?

Iki lapkričio 30-osios kiekvienas antrosios pensijų pakopos dalyvis turėtų pasirinkti vieną iš trijų galimų tolesnio pensijų kaupimo būdų.

Iki lapkričio 30-osios kiekvienas antrosios pensijų pakopos dalyvis turėtų pasirinkti vieną iš trijų galimų tolesnio pensijų kaupimo būdų.

Šią savaitę Vilniuje vyks vienas didžiausių šalies istorijoje diplomatinių renginių – Europos Sąjungos Rytų partnerystės viršūnių susitikimas. Ketinama pasirašyti asociacijos sutartis su Gruzija ir Moldova. Tuo metu Ukraina savo ketinimų atsisako.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ragina afrikinio kiaulių maro buferinėje zonoje kiaules laikančius ūkininkus paskubėti teikti paraiškas dėl patirtų nuostolių atlyginimo. Anot tarnybos, laiku nesikreipę kiaulių laikytojai rizikuoja prarasti kompensacijas už patirtus nuostolius.

Prieš  70 metų politinių partijų ir rezistencinių organizacijų atstovų steigiamajame susirinkime Kaune buvo įkurtas Vyriausiasis Lietuvos išlaisvinimo komitetas (VLIKas). Komitetas paskelbė, kad jo tikslas – visomis išgalėmis siekti atkurti nepriklausomą Lietuvos valstybę.

Kodėl bus perskaičiuojami vilkai, kas kelia nerimą  vilkų globėjams? Aplinkos ministerija paskelbė apie planus peržiūrėti vos prieš mėnesį patvirtintą vilkų sumedžiojimo limitą.

Taip pat laidoje – MRU docento Vytauto Dumbliausko parengtas komentaras, svarbiausi ir įdomiausi šios savaitės istorijos įvykiai, su rubrika „ Labas rytas“ lankysimės Ukrainoje. Girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas iš Kauno, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 25 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...