captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: sugriuvus „Maksimai“ Rygoje, žuvo 32 žmonės, yra sužeistų

Latvijos valstybinė policija tiria tris versijas dėl ketvirtadienį Rygoje įvykusios prekybos centro „Maxima“ stogo griūties.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Latvijos valstybinė policija tiria tris versijas dėl ketvirtadienį Rygoje įvykusios prekybos centro „Maxima“ stogo griūties. Viena iš versijų susijusi su prekybos centro projektu ir pastato priežiūra, kita – su pačiu pastatu, o pagal trečiąją – ant stogo buvo įrenginėjama žalioji erdvė, buvo sukrauta daug sunkių statybinių medžiagų.

Ar jūs susiduriate su statybos broku? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su finansų ministru Rimantu Šadžiumi šįryt aptarė kitų metų valstybės biudžeto projektą. Buvo kalbėta apie finansines rizikas, taip pat, ką bus galima padaryti kitais metais, kad strateginiai tikslai nenukentėtų.

„Kol kas dėl priemonių klimato kaitai mažinti besiderančias valstybes skiria jų supratimas apie finansavimo poreikį ir būtinybę visiems prisiimti įsipareigojimus mažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį“, – sako JT Bendrosios klimato kaitos konvencijos konferencijoje Varšuvoje ES Tarybai atstovaujantis Lietuvos aplinkos ministras Valentinas Mazuronis. Ministro nuomone, didžiausi skirtumai pastebimi tarp išsivysčiusių ir besivystančių valstybių. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorė Giedrė Trapikaitė.

„Lietuvos diena“ lapkričio 22 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...