captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Seimas svarsto kitų metų biudžetą

Parlamentarai išklausė komitetų siūlymus dėl papildomo finansavimo ir grąžins kitų metų biudžeto projektą Vyriausybei koreguoti ir parengti antram svarstymui.
BLF nuotr.
BLF nuotr.

Parlamentarai išklausė komitetų siūlymus dėl papildomo finansavimo ir grąžins projektą Vyriausybei koreguoti ir parengti antram svarstymui. Numatoma, kad nacionalinio biudžeto pajamos, kartu su Europos Sąjungos ir kitomis tarptautinės paramos lėšomis, bus trimis procentais didesnės nei šiemet. Pajamos turėtų sudaryti beveik 30 milijardų litų, išlaidos – milijardu didesnės.

Likus savaitei iki Vilniaus Rytų partnerystės viršūnių susitikimo, Ukrainos parlamentas šiandien svarsto su eurointegracija susijusių įstatymų projektus – prokuratūros, rinkimų ir kalinių gydymo užsienyje.

Vilniuje spaudos konferencijoje pateikta informacija apie nelegalių migrantų gabenimo kelius ir būdus, užmokestį, kurį gauna nusikaltėliai už vieno žmogaus pergabenimą, šio verslo organizatorių veikimo Lietuvoje aplinkybes.

Lietuva iš Sanglaudos fondo ateinantiems 7-eriems metams gaus 6,5 milijardo eurų.

Kaip vertinate kalbininkų sprendimą, įteisinantį draustų žodžių vartojimą? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, publicisto Laimanto Jonušio savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“. 

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorė Indrė Urbaitė.

„Lietuvos diena“ lapkričio 21 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...