captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: policija kartu su VU imasi savižudybių prevencijos

Per metus Lietuvoje nusižudo daugiau nei 1000 žmonių, didesnioji dalis – jauni ir darbingi žmonės.

Policija kartu su Vilniaus universitetu imasi savižudybių prevencijos. VU psichologų atliekamu tyrimu siekiama išgirsti žmones, kurių artimieji nusižudė ir jiems padėti. Per metus Lietuvoje nusižudo daugiau nei 1000 žmonių, didesnioji dalis – jauni ir darbingi žmonės.

Seimas pirmą kartą svarstys kitų metų biudžeto projektą. Po to jis bus grąžintas tobulinti Vyriausybei.

Iki Rytų partnerystės susitikimo Vilniuje likus kiek daugiau nei savaitei, Ukraina vis dar delsia dėl asociacijos sutarties su Europos Sąjunga pasirašymo.

Vilniaus kongresų rūmuose vyks paramos koncertas, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos Vaikų ligoninės Santariškėse pacientų reikmėms.

Ar visada aišku, iš kur atkeliauja mūsų kasdien perkamas maistas? Europos vartotojų organizacijos atlikta apklausa rodo, kad dauguma pirkėjų, net 70 proc, nori žinoti, kokia yra jų perkamo maisto kilmės šalis.

Minime 150-ąsias 1863 metų sukilimo metines. Apie sukilimo ženklus Utenos apskrityje knygą rašo kraštotyrininkas Vytautas Indrašius.

Taip pat laidoje – „Lietuvos žinių“ apžvalgininko Ramūno Terlecko parengtas komentaras, girdėsite tradicinę ketvirtadienio rubriką „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“,  žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 21 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...